Міський голова Валентин Козярчук поспілкувався з журналістами на актуальні теми життя міста.

Про сесію міської ради. Валентин Козярчук залишився задоволений тим, що депутати розглянули всі питання, які виносили на сесію, хоть у нього і було побоювання що сесія не відбулася. З вини депутатської більшості початок сесії затягнувся на двадцять хвилин. Міський голова наголосив, що та тому, що запізнення більшості - це неповага до своїх колег, які прийшли вчасно.

Щодо рішень, прийнятих на сесії, то міський голова їх не підписав. В тому числі і рішення по відстороненню секретаря міської ради Юрія Сапянова. У мера є три дні на роздуми.

Про опалювальний сезон. Міський голова повідомив, що в минулому році депутати не підтримали його у питанні призначення генерального директора СП ТОВ «Світловодськпобут», тому він змушений був погодитися на призначення директора від «Політрейда». Мера непокоїть те, що столична поліція відкрила провадження щодо СП з фінансових питань. Це негативно впливає на стан підприємства.

Валентин Козярчук знову підкреслив те, що тариф на опалення має бути економічно обґрунтованим. Для цього у нас було достатньо часу, але вийшло так, як вийшло.

Валентин Козярчук прокоментував чутки, які ширяться містом. Одна з них – чутка про те, що Козярчук, начебто, хоче закрити школу №9 та створити там консервний завод. Мер підкреслив¸ що це повна нісенітниця. Міський голова вкотре повідомив, що він виступає за те, щоб світловодці отримували якісну освіту і не збирається закривати школи.

Не меншою нісенітницею Валентин Козярчук вважає чутки про те, що мер хоче приватизувати ринок «Світанок». В п’ятницю міський голова зустрівся з активом ринку. Під час зустрічі обговорили проблеми та домовилися, що активісти самі підберуть керівника цієї торговельної дільниці.

Далі Валентин Козярчук відповів на питання журналістів.

На прохання прокоментувати затримання заступника з питань ЖКГ Дмитра Дмитришина, міський голова повідомив, що поки що не має точних відомостей від правоохоронних органів з цього приводу. Запобіжний захід буде обирати суд в Кропивницькому. Щодо звалища, навколо якого і розвиваються події, то дуже добре, що місто оформило землю під нього. Це заслуга Анни Нестеренко. Якщо б ми зволікали й далі, то могли б повторити «подвиг» Львова. Дмитришин приводив інвестора щодо сміттєзвалища та мав працювати з ними, як профільний заступник.

Журналістів цікавило питання ходу ремотних робіт по вулиці Єгорова. Міський голова повідомив, що він був категорично проти, щоб грошами, які виділила область на ремонт дороги, розпоряджався УКС області. Але саме так сталося. Втім, міський голова та заступники здійснювали виїзди для контролю. Валентин Козярчук висловив незадоволення тим, що не зволікають з формуванням узбіччя. Також, мер незадоволений тим, як готується цементно-пісщана суміш, на яку кладуть плити. Вона готується на місці укладання, а має на заводі.

Журналісти зауважили, що останнім часом багато нарікань на роботу перевізників. Міський голова повідомив, що пасажирам, які помітили порушення, слід складати акти порушення на надсилати його до управління економіки виконкому. На підставі акту на підприємство буде накладений штраф.

Повна відео версія інтерв`ю на каналі міського голови.

Вадим Степанець