Свій щорічний звіт перед громадою міський голова Валентин Козярчук провів 12 листопада в міському Палаці культури. Разом з міським головою прийшли секретар міської ради Юрій Спянов, заступники Олена Балюк, Ірина Щербина, Дмитро Дмитришин.

На початку міський голова зачитав офіційний звіт міського голови по результатам року. З його змістом можна ознайомитися на сайті міської ради.

Після цього, слово взяв секретар міської ради Юрій Сапянов, який виклав свою версію щодо конфліктної ситуації в раді. Основна причина полягає в тому, що секретар не хоче виконувати забаганки депутатської більшості та підписувати протиправні рішення. Щодо інших закидів депутатської більшості, то секретар визнав, як недолік те, що за два роки нікого з депутатів не подав на нагороду.

Далі міський голова спілкувався з містянами.

Спочатку Валентин Козярчук відповів на письмову записку, в якій ставилося питання щодо того, що Валентин Козярчук хоче приватизувати ринок. Мер повідомив, що це чутки. Працівники ринку та орендатори самі повинні вирішити, як далі розвивати його, а міський голова готовий допомагати їм в цьому.

 

Мешканцю Ревівки здалося, що міський голова не любить Ревівку. Міський голова відповів, що якраз це не так. На Ревівці зроблена частина дороги, відремонтований дах школи.

 

Містяни підняли питання перевезень на дачі. Пропонується зменшити вартість перевезень до 3 грн, а решту компенсувати з міського бюджету. Крім того, пропонується впорядкувати графік автобусів, які здійснюють пільгові перевезення, для того, щоб дачники не чекали їх по 40 хвилин на зупинці Автовокзал.

Міський голова повідомив, що спробує вирішити питання щодо пільгового перевезення на дачі, але ж це питання грошей і воно вирішується на сесії міської ради.

Мешканка гуртожитку по вулиці Героїв України, 67 поскаржилася на відсутність тепла. Валентин Козярчук відповів, що ще в минулому році депутати зробили помилку, коли прийняли рішення подати тепло в гуртожиток при заборгованості. В результаті борг збільшився. Багато мешканців продовжують не сплачуюти за послугу. Жінка запропонувала вжити більш рішучих дій до неплатників.

Мешканка міста підняла питання щодо розвитку туризму в місті, в тому числі і зеленого. На це Валентин Козярчук погодився, що Світловодськ має туристичну перспективу. Закордонні інвестори готові вкладати гроші, але їх лякає корупція в країні. Втім це не означає, що не потрібно щось робити. Міський голова готовий підтримувати любі приватні ініціативи та ідеї в цьому напрямку. Юрія Сапянов додав, що громадські активісти почали впорядкування територію Дніпровського спуску аж до набережної.

Присутні поставили питання щодо наявності протиріч між міський головою та секретарем ради. На це мер відповів, що питання щодо протиріч між ним та секретарем щодо розвитку міста немає. Секретар додав, що це так, є в окремих питаннях різний погляд на шляхи, але це вирішується.

 

На звіті піднімалися і інші питання життєдіяльності міста.

Більше про звіт міського голови на відео.

Вадим Степанець