Сьогодні, о 10 годині, депутати знову не зібралися в сесійній залі. Міський голова Валентин Козярчук зачитав звернення голів фракцій ВО «Батьківщина», «Солідарність», ВО «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Радикальної партії Ляшка», «Партії пенсіонерів України». Зі змістом заяви можна ознайомитися на сайті Світловодської міської ради.

Протягом години депутати від УКРОПу, «Народного контролю» та ВО «Свободи» чекали колег для вирішення проблем міста, але марно. Після обміну думками міський голова оголосив перерву до 10-ї години суботи.

О 13.00 відбулося засідання виконавчого комітету. Членам виконкому знову запропонували затвердити норму споживання теплової енергії для будинків без приладів обліку теплової енергії. І знову начальник управління економіки Марія Дмитренко та член виконкому Ірина Козак залишилися кожна при своїй думці. Голосувати за тариф, запропонований управлінням економіки, члени виконкому не хотіли. Що пропонували? Один з членів виконкому запропонував найняти аудиторів для перевірки запропонованого.

Директор СП Сергій Московський повідомив, що тариф реальний та економічно обґрунтований.

Валентин Козярчук запропонував затвердити тариф, та найняти аудиторів. Якщо за підсумками їх роботи тариф збільшиться, чи зменшиться, потім скоригувати його. На роботу аудиту потрібен час, а без тарифу працювати неможливо. Втім, члени виконкому на це не пристали.

Дещо по-іншому поставилися члени виконкому до тарифу на опалення для підприємства, що опалює спорткомплекс. На попередньому засіданні виконкому був затверджений тариф для комунальних підприємств для СП. Згідно постанови КМ тариф для котелень на альтернативному паливі має бути не більше 90% від «газового». Підприємство запропонувало тариф на 39% менше. Втім, окремим членам виконкому і це не сподобалося. Завеликий. Директор підприємства повідомив, що підвищення тарифу спричинило підвищення мінімальної зарплати, цін на пелети та на електрику. Тариф затвердили.

Вадим Степанець