27 жовтня Світловодський міський голова Валентин Козярчук, заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина та секретар Світловодської міської ради Юрій Сапянов завітали на 50-річний ювілей дитячого навчального закладу № 5.

В цей святковий день в садочку зібрались батьки, дітки, педагогічний та господарчий персонал закладу.

Малеча підготувала святковий концерт з піснями, танцями та віршами.

З вітальним словом звернувся до всіх присутніх міський голова Валентин Козярчук: «Дитячий садочок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. За роки роботи у Вас склався творчий педагогічний колектив, який активно реалізує сучасні методи виховання дітей. Ви йдете в ногу з часом, успішно вирішуєте завдання вдосконалення освітньої діяльності. Саме завдяки кропіткій праці робітників дитячого садочку закладається основа характеру та здібностей дітей в нашій країні. Бажаю Вашому дитячому садочку успіхів, удачі та благополуччя ще на довгі-довгі роки!».

За сумлінну працю, творчий підхід до реалізації завдань сучасної дошкільної освіти та з нагоди 50-річчя закладу Колективу дитячого навчального закладу № 5 (завідувач – ТУРЕНКО Ольга Андріївна) вручили Грамоту виконавчого комітету Світловодської міської ради.

За матеріалами Прес-служби Світловодського міського голови