У Світловодську наркотичні засоби та психотропні речовини розповсюджувалися злочинною групою, яку організував працівник Онуфрієвського відділення Кіровоградської поліції. Діяльність наркоділків припинили оперативники внутрішньої безпеки НПУ та кількох підрозділів обласної поліції.

 

Кіровоградським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України було отримано інформацію щодо причетності одного зі співробітників поліції області до злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Під час перевірки встановили, що на території Світловодська налагоджено мережу виготовлення та збуту наркотичних засобів та психотропних речовин місцевими мешканцями. А ось головним фігурантом та організатором ОЗГ є 36-річний співробітник сектору реагування патрульної поліції Онуфрієвського ВП. Без докорів сумління «правоохоронець» зібрав за межами служби «свій підрозділ» колег, займався постачанням їм наркосировини та отримував левову частку від виручених коштів.

  
Разом з працівниками Управління протидії наркозлочинності та оперативниками Світловодського відділення поліції, внутрішньою безпекою НПУ було задокументовано факт незаконної діяльності 9 місцевих мешканців, віком 33-46 років. Маючи «дах» в правоохоронних органах, зловмисники виготовляли та реалізовували наркозалежним марихуану, опій ацетильований та метамфетамін.

 

За матеріалами Кіровоградського УДВБ НПУ, слідчими поліції Кіровоградської області за викритим фактом було розпочато кримінальне провадження. Отримавши ухвалу суду, оперативники УДВБ, УПН та Світловодського ВП провели 11 обшуків за місцем мешкання фігурантів ОЗГ та збуту наркотичних засобів.

Під час заходів правоохоронці виявили і вилучили більше 1 кг марихуани, посіви конопель, опій ацетильований, 3 пістолети та набої до них, кастет, паспорти України з ознаками підроблення. Вилучене направлено на проведення експертизи, за результатами якої буде дано остаточну кваліфікацію діям учасників ОЗГ. На теперішній час за викритим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.307 та ч.1 ст.263 КК України. Триває слідство.

Департамент внутрішньої безпеки НПУ