Сесія Світловодської міської ради, яка влітку так довго не могла відбутися, таки відбулася. Порядок денний, камінь спотикання, цього разу не просто затвердили, але й розширили.

Сесія розпочалася із затримкою хвилин на п'ятнадцять. Депутати розбиралися, яка за номером сесія має відбутися. Після того, як депутати не збиралися на 39 сесію в липні та на 40 сесію в серпні. Виникло питання: яка ж це сесія?
Вирішено було, що все ж 39. Не знаю, як там насправді, але… Оце але є. 39-ту міський голова закрив.

Заява фракції УКРОП

Отже з номером сесії визначилося, тому розпочали з порядку денного. Час на заяви, які роблять згідно регламенту депутати після відкриття сесії, уже вичерпаний. Таким чином, фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів» не змогла озвучити свою заяву. А вона, на наше переконання, є важливою для громадян міста.

Справа в тому, що 22 вересня минулого року відбулися збори громадських організацій міста, на яких був обраний новий склад Громадської ради.

Про вибори та її склад SVET LIFE повідомляв.

Але певним політичним силам щось не сподобвлося. Чи то склад ради, до якого увійшли Ксенія Бондаренко, Михайло Касьянов, Тетяна Козярчук, Сергій Михайленко, Оксана Гуцул, Дмитро Рябенко, Олександр Мульченко, Валентина Кучер, Андрій Зінченко, Іван Гуртовий, Наталія Бут, Валентина Ковшар, Ігор Немазаний, Алла Заворотня, Світлана Шумська, чи то взагалі не подобається участь громадськості в прийнятті рішень. Але результати виборів не затверджуються. Дивно, але проти затвердження голосував навіть член виконкому від громадської організації АТОшників.

Фракція вважає, що це не правильно. Виконком залишився без громадського експертного органу. Ми закликали членів виконкому відкинути власні амбіції та затвердити вибори Громадської ради.

 

Крім цієї заяви, фракція доручила мені зробити депутатський запит стосовно долі кораблів ЦВПВ.

Балі буде

Вадим Степанець