Print

Сьогодні засідав виконавчий комітет Світловодської міської ради. Він розглянув декілька важливих проектів.

На порядок денний було винесене питання щодо затвердження переможців конкурсу на надання послуг з вивезення рідких та твердих побутових відходів. Щодо рідких, то тут затвердили моментально. Їх буде вивозити водоканал. А от з вивезенням твердих так швидко не пройшло. Нагадаю, що виконком провів конкурс на цю послугу. На конкурс подалось тільки КП «Комбінат комунальних послуг». Приватні підприємства в місті не хочуть займатися цим питанням. Не йдуть до нас і з інших міст. Один учасник – він і переможець. Результати має затвердити виконком. Але у двох членів виконкому є свою думка. Вони не згодні з тарифом на вивезення, тому вирішили не голосувати за результати конкурсу. Як то кажуть:

«Хто винний? Невістка! Так її ж не було! Так її пальто весило.»

Проект недобрав двох голосів.

Важливим питанням стало затвердження проекту договору з пасажирських перевезень. У перевізників були заперечення щодо проекту. Протягом останнього часу ішли перемовини. В результаті абсолютну більшість пунктів узгодили. Члени виконкому затвердили проект договору. Згідно з ним перевізники будуть нести відповідальність за порушення умов перевезення.

Ще одне важливе питання стосувалося відносин орендаря, орендодавця та виконкому. В приміщенні, яке здається в оренду, потребує капітального ремонту дах. Орендодавець не має грошей для цих робіт. Орендар ТОВ «Чайка» готове відремонтувати дах приміщення в рахунок орендної плати. Знову, як і на попередньому засіданні, у члена виконкому Ірини Козак виникли питання щодо цього. В результаті керівник ТОВ «Чайка» Лев Брагинський, який був присутній на засіданні, відмовився від проведення робіт. Тепер орендодавець має віднайти гроші на ремонт.
Більше про це згодом на нашому сайті.

Вадим Степанець

Hits: 1218