Двадцять четвертого серпня Світловодськ та вся Україна святкували День незалежності України. Святковий концерт до головного державного свята за органанізації організаційного комітету Виконавчого комітету та участі зірок світловодської сцени, відбувся на Бульварному узвозі.

Яскраві номери хореографічно-вокальних колективів та солістів Світловодського Міського Палацу Культури приковували захоплені погляди світловодців та гостей міста.

 

  

Світловодський міський голова Валентин Козярчук привітав земляків з Днем незалежності України побажав злагоди та кращого майбутнього для міста Світловодська та миру для країни. Валентин Валентинович наголосив на значимості цього державного свята:

«Незалежність, в недалекому дев’яностому році дісталась Україні легким шляхом, та саме зараз ми проходимо той кривавий і важкий шлях, аби наша країна залишилася суверенною. Українці, військові, солдати, герої наразі стоять на передовій і завдяки їм ми можемо сьогодні святкувати під мирним українським небом… - емоційний та щирі слова очільника міста знайшли відгук у кожному серці.»

  

Разом з заступником міського голови з гуманітарних питань Іриною Щербиною Валентин Козярчук нагородив волонтерів та учасників АТО нагородами:

Ордер на отримання 1-кімнатної квартири вручили учаснику бойових дій, інваліду війни 3 групи Олександру ЛОГВИНЕНКУ.

Медаль «За гідність та патріотизм» (волонтерам) Всеукраїнського об’єднання «Країна» за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок в розвиток волонтерського руху, допомогу бійцям в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди 26-ї річниці незалежності України нагородили директор товариства з обмеженою відповідальністю торгівельно-виробничої фірми «Торгресурс» Віктора ПІЛЕЦЬКОГО та президента благодійного фонду «Милосердя» Наталію БУТ.

Сертифікат на одноразову грошову допомогу за проявлену мужність та патріотизм учасникам бойових дій, які брали участь в проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та з нагоди 26-ї річниці незалежності України вручили: сержанту КУРОЧКІНУ Андрію Володимировичу, солдату КОСТЕНКУ Костянтину Сергійовичу, солдату ПИПИЧУ Володимиру Олексійовичу, солдату ЗЛОБІНУ Павлу Сергійовичу, рядовому КОВАЛЕНКУ Валерію Миколайовичу, солдату ПОНОМАРЕНКУ Максиму Віталійовичу, молодшому сержанту ГОНЗЕРІ Олегу Олександровичу.

Грамотою виконавчого комітету Світловодської міської ради за сумлінну багаторічну творчу працю, високий рівень професійної майстерності з виготовлення пам’ятних медалей, 80-ти річного ювілею та з нагоди 26-ї річниці незалежності України нагороджується член Національної спілки художників України, скульптор, медальєр В’ячеслав ПОПОВ.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв – земляків, які виборюючи наше мирне небо, назавжди пішли в інші світи, які несли варту на сході, захищаючи нашу Україну від сусіда окупанта: Михайло Плющ, Віталій Король, Олег Хомчук, Андрій Ільїн, Сергій Бузейніков, Олександр Лимарь, Віталій Іскандаров, Юрій Новицький, Сергій Бетін, Артем Носенко, Віктор Аврамчук, Віталій Войтенко, Андрій Кнуренко, Артем Рощин, Ігор Шаповал - їх імена назавжди залишаться в історії міста Світловодськ та України.

Захисники України і зараз на передовій, вони хочуть звільнити нашу українську землю від непроханих загарбників. Нога окупанта не має її топтати… Наші воїни захищають не абстрактні речі, а свою родину, близьких людей, їх спокій, свободу, життя.

 

 

Від імені військової частини учасник АТО і наш земляк Сергій Зінченко вручив нагороди Національної гвардії світловодським волонтерам Наталії Бут, Андрію Зінченко та Олександру Мульченко.  

Юлія Абрамкіна