Print

Чергове засідання виконавчого комітету пройшло у атмосфері жвавого обговорення окремих питань. За результатами – було прийнято низку необхідних рішень.

На початку членів виконкому розігрівало фінуправління. Начальник Наталія Яременко повідомила про успіхи у надходження до міського бюджету.

 

Вони у нас є. Виявляється, за результатами півроку по виконанню плану надходження до бюджету ми попереду міст обласного підпорядкування Кіровоградської області.

Далі пані Яременко змінив начальник управління освіти Геннадій Френкель. Він доповідав за підтримки директорів шкіл.

 

Питання «Про організацію роботи навчальних закладів міста» пройшло швидко. А з наступним, «Про розширення автономії загальноосвітніх навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради», трапився пердімонокль. 

Міський голова Валентин Козярчук заявив, що він проти винесення цього питання на виконком, тощо воно не готово. Але Геннадій Френкель з ним не погодився. Він наполягав на тому, що мер постійно говорить про автономію шкіл, тому він і виносить це питання, але вважає, що реформа непотрібна. Вони і так добре працюють.

Погодьтеся, повний пердімонокль!

Міський голова з цього питання надав слово директорам шкіл. Вони у своїх виступах зробили акцент на тому, що школи не готові до автономності. Не вирішено багато проблем з будівлями, які потрібно ремонтувати.

  

Мер погодився з ними. Питання відклали на доопрацювання.

Наступний пердімонокль цього засідання виник при розгляді питання «Про надання дозволу Світловодській ЦРЛ на продовження терміну оренди частини приміщень поліклініки та гаражів по вул. Павлова, 16, з юридичною особою - КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Світловодськ». Два керівника медицини Людмила Шумейко, Центр первинної медико-санітарної допомоги, та Юрій Котенко, головний лікар ЦРЛ, не змогли домовитися про розподіл приміщень в будівлі поліклініки. Вони повідомили свої погляди на питання. Члени виконкому так і не змогли зрозуміти сутності проблеми, тому питання відправили на доопрацювання.

 

І знову тариф на вивезення сміття! Управління економіки його дещо підправило. Тариф «похудав» з 9,70 грн. до 9,49 грн. До дискусії знову підключилася громадськість. Її представник, Шемель, розповів про свої пропозиції. Після обговорення досягли компромісу. Тариф зкорегували. Попереду прийняття нового тарифу.

Порадувала заява Дмитра Дмитришина, який повідомив, що вживе всіх заходів, щоб контролювати надходження та витрати грошей по вивозу сміття.

І тут знову пердімонокль. Та пробачать мене читачі за вживання цього слова. ТОВ «Чайка» взялося відремонтувати дах приміщення, яке воно орендує по вулиці Героїв України, 41. Комісія вивчила питання. ТОВ склало кошторис, та готове профінансувати роботи в рахунок орендної плати. Але… Директор не виконав там якісь процедури, не написав заяву та, взагалі, дах приміщення він не орендує.

Хід обговорення питання здивував та обурив директора підприємства Лева Брагінського. Він виголосив гнівну промову. Питання вирішили остаточно проголосувати на наступному засіданні.

На останок члени виконкому так і не затвердили вибори Громадської ради при виконкомі. Це питання не можуть вирішити протягом майже року. Світловодський виконком так і не має свого експертно-консультативного органу.

Вадим Степанець

Hits: 1438