Print

Щотижневу нараду понеділка Світловодський міський голова Валентин Козярчук розпочав з хвилини мовчання. В суботу у Світловодську поховали Ігора Шаповала, солдата АТО, який загинув під час виконання військового обов’язку, захищаючи суверенітет нашої країни.

Аби розбавити сумну ноту, Валентин Козярчук привітав присутніх з Медовим Спасом та побажав усім благословення. Продовжуючи православну тему міський голова зауважив на встановленні Хрестів на головних автошляхах поблизу Світловодська, та їх освяченні. «Місто має бути освяченим» - зауважив міський голова.

Начальник Держпродспоживслужби Тетяна Кривошея наголосила на дотриманні санітарних норм та слідкуванні за продуктами харчування, адже з високим температурним режимом підвищується і рівень виникнення кишкових інфекцій. Також, пані Тетяна зауважила на початку профільної перевірки закладів освіти у зв’язку з початком нового навчального року.

Валентин Валентинович вкотре висловив занепокоєння стосовно видатків в управлінні оствіти, особливо враховуючи і без того складну ситуацію в частині видатків з міського бюджету (мається на увазі нестаток коштів майже в 25 мільйонів гривень в частині видатків). Міський голова привів яскравий приклад з управлінням молоді та спорту, а саме на економії майже в 20% за теплопостачання в Спорткомплексу ім. А. Тузовського, у зв’язку з встановленням міні котельні.

Гостро постало питання в частині виплати заробітної плати працівникам Виконавчого комітету. Міський голова має намір скликати ще одну позачергову сесію. Варто наголосити, що чергова 39-та сесія Світловодської міської ради, та позачергова 40-ва сесія Світловодської міської ради так і не відбулися, що спричинили прецедент як в частині видатків, фінансуванні, економіці та медицині. На попередніх профільних комісіях депутати міської ради досить виважено підходили до розподілу надходжень до міського бюджету в частині податків, але так і не дійшли до логічного завершення, через масову неявку депутатів на саму сесію. Більшість депутатського корпусу оправдовують свою позицію образою на міського голову Валентина Козярчука. Та поки вразливі депутати ображаються місто Світловодськ залишається без заробітної плати, а хворі на цукровий діабет без інсуліну.

Юлія Абрамкіна

Hits: 886