Сьогодні засідав виконком. Його члени вирішили низку важливих питань, в тому числі, і питання тарифів по КП «Житлосвіт-2012», які довго не вирішувалися.

На початку засідання член виконкому Микола Сопільняк зробив заяву. В ній він висловив обурення на адресу міського голови Валентина Козярчука. Пану Миколі не сподобалося, що протягом тижня мер чотири (!) рази в своїх промовах згадав його та ще й разом з ВО «Батківщина». А от партію УКРОП – не разу! Чи то Сопільняку безкоштовна реклама не сподобалася, чи забув, що в члени виконкому його висунула саме «Батьківщина». Дивно.

Виконком відмовив жителю міста у постановці на квартирний облік на підставі того, що він влітку цього року уже придбав приватний будиночок та має ще й частку квартири в багатоквартирному будинку.

Далі члени виконкому не проголосували за пропозицію начальника управління освіти Геннадія Френкеля затвердити виконкомом рішення про фінансування посади другого медичного працівника в школах. У дискусії начальника управління освіти та юриста виконкому Ярослава Чаричанського члени виконкому пристали на позицію міського голови та юриста виконкому. Отже, начальник освіти має сам вирішити цю проблему.

Виконком після дискусії затвердив графіки руху автобусів та маршрутних таксі на маршрутах. Графіки будуть розміщені на сайті міської ради.

На кінець засідання члени виконкому знову повернулися до тарифів. Микола Сопільняк пояснив, що він не проти затвердження, але хоче, щоб на засіданні був присутній директор КП «Житлосвіт-2012» Микита Письменний. А поки він буде утримуватися. Після невеликої дискусії, тарифи затвердили, але дещо урізаними для декількох будинків. З їх тарифу виключили дезінсекцію та дезодорацію. Тож, тарифи стали на 3-5 копійок меншими.

Вадим Степанець