Цього разу засідання виконкому тривало більше двох годин, а члени виконкому дивували не тільки прискіпливим вивченням проектів рішень, а й новаторським підходів в державних справах.

Такий новаторський підхід запропонував член виконкому Микола Сопільняк під час розгляду питань про організацію проведення призову громадян України на строкову службу до Збройних Сил та Національної гвардії України у серпні-листопаді 2017 року. Пан Микола запропонував призивати на службу молодих людей, які не працюють, а проводять час у гульках та вживанні спиртного. Він нічого поганого не бачить в тому, що до війська підуть молоді люди, які полюбляють випити та, навіть, вжити наркотики. Крім того, Микола Сопільняк готовий повідомити адреси тих, кого, на його думку, потрібно призвати.

 

Виконуючий обов’язки військового комісара майор Бут, в свою чергу, повідомив членам виконкому, що призов на військову службу чітко регламентується Законом України. Військові не збираються його порушувати.

Під час доповіді проектів начальником УЖКГ, Микола Сопільняк знову підняв питання про введення про введення посади інспектора з благоустрою. Він переконаний, що введення цієї посади не тільки покращить благоустрій міста, а й наповнить бюджет міста.

Активну дискусію визвало питання введення в дію рішення конкурсного комітету щодо переможців конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах загального користування.

Про його підсумки сайт уже повідомляв читачів.

Член виконкому Володимир Хорольський доповів про результати конкурсу та про проблеми, які виникли підчас нього. Я теж доніс до членів виконкому свою точку зору на проблему. Після обговорення, члени виконкому відправили рішення на доопрацювання. Запропоновано управлінню економіки підготувати до підписання з переможцями конкурсу договір, який би запобіг негативним ситуаціям.

Взагалі, цієї п’ятниці члени виконкому багато дискутували з питань здачі в оренду вільних приміщень. Сподіваюся, що це буде на користь громаді міста.

Вадим Степанець