Тепер, щовівторка, під головуванням одного з керівників міста проводиться нарада з підготовки до зими. Цього вівторка була вже друга нарада. Перша пройшла камерно, за участі керівників підприємств. А цього разу на нараду прийшли делегація пересічних громадяни разом з УКРОПівкою Надією Мальцевою, яка є небайдужою до проблем мешканців свого виборчого округу.

Приводом для візиту делегації став лист, який отримали від СП ТОВ «Світловодськпобут» мешканці окремих будинків по вулицям Вільна, Богуна тощо. Це невеликі багатоквартирні будинки та котеджі. В листі керівники СП повідомило, що централізоване постачання тепла до них є досить коштовним, тому пропонується громадянам встановити індивідуальне опалення в будинках та квартирах. А далі в листі присутня фраза про відключення тепла в цьому сезоні в цих будинках.

Містяни, які прийшли на нараду, розповіли, що переважна більшість власників квартир, яким прийшли листи щастя, це пенсіонери. Вони не мають зайвих грошей для установки індивідуалки. Кредит отримати в банку у віці 70-90 років проблемно, тому вони пропонують СП переглянути своє рішення про відключення.

Генеральний директор СП Сергій Московський підтвердив повідомлення делегації містян. Заяву про відключення написали лише вісім власників помешкань. Він, також, завірив, що без заяви власників їх відключати не будуть. Щодо листів, то це СП так досліджувала громадську думку мешканців цих вулиць.

Як на мене, цікава методика. Треба подумати про її застосування.

Делегати та керівництво СП ще трошки емоційно поспілкувалися, після чого делегація пішла, а нарада продовжилася.
Дискусійним виявилося питання оренди установки когенерації, яка стоїть на балансі УЖКГ та використовується СП. Сергій Московський виступає за те, щоб експлуатувати її безкоштовно. Інші учасники наради на таку пропозицію не пристають. Дискусія буде продовжена.

На нараді було піднято ще декілька питань. Зокрема, буде ретельно перевірено підготовку до зими багатоквартирних будинків. СП до наступного засідання підготує план необхідного ремонту.

Вадим Степанець