Протягом місяця жителі міста спостерігають на вулицях техніку з укладки асфальту. Зізнаємося, що це має радувати жителів міста. Адже попередні роки так рано роботи не починалися. Так що ж, де і коли будуть асфальтувати? Про це говорили сьогодні на нараді у заступника з питань ЖКГ Дмитра Дмитришина.

Окремі дільниці доріг уже відремонтовані, або ремонтуються зараз, але цього явно замало. Багато нарікань, зокрема, на дорогу від ГЕС до повороту на селище Власівка, на вулицю Єгорова тощо.

Як відомо, обласна рада вирішила профінансувати та здійснити ремонт дороги від виїзду з міста в бік Білецьківки до залізничного переїзду.

Надійшла ще одна добра новина від обласної влади. Про неї і повідомив сьогодні Дмитро Дмитришин. До міста завітав керівник служби автодоріг Кіровоградської області Вадим Коваденко. Разом з профільним заступником, спеціалістами УЖКГ він переглянув проблемну дорогу. На її ремонт буде виділено 2 мільйони грн з обласного бюджету. Цієї суми має вистачити на ремонт не всієї дороги, а тільки самих проблемних дільниць. Сподіваємося, що далі дорогу ми зможемо передати на утримання області.

Гостро стоїть питання і з асфальтуванням міждворових проїздів. Вони не ремонтувалися уже досить давно. Зношеність інфраструктури теплових та водопостачальних мереж додала ям та пошкодженого асфальту в дворах. Таких дворів у нас багато, а грошей поки що мало. Тож, в першу чергу відремонтують два двори. Щодо інших, то через тиждень буде проведена ще одна нарада. На неї будуть запрошені керівники «Світловодськпобуту», водоканалу, Укртелекому та депутати. Будемо шукати шляхи вирішення проблеми.

Вадим Степанець