У вівторок, зранку, біля прохідної Світловодськпобуту зібралися працівники. Вони повідомили, що окремих працівників не допускали до робочих місць. Новий начальник охорони Олександр Глухов показав розпорядження про недопуск до роботи п’яти працівників. Це Покора, О.Михайлик, В. Михалик, Грива, О. Недек.

Недопущені працівники впевнені, що їх не допускають за те, що вони вчора просили довести законність зміни керівництва підрриємства.


Новий керівник та перший заступник міського голови до протестувальників не вийшли. За твердження протестувальників, вони знаходилися в авто на території підприємства.


Протест перемістився до будинку міськвиконкому. Протестувальники вимагали зустрічі з міським головою.


Така зустріч відбулася. У ній прийняли участь міський голова Юрій Котенко, секретар міської ради Зінаїда Клімчук, керуючий справами міськвиконкому Вадим Туманов. Згодом приєднався перший заступник міського голови Сергій Філоненко. Крім протестувальників СП, на зустрічі були Володимир Михалик та Олександр Яременко.


Отже, відбулося спілкування представника ТОВ «Політред» з представником Світловодської міської ради в СП ТОВ «Світловодськпобут».
Під час спілкування з’ясувалося наступне. За твердженням Олександра Яременка, він протокол про призначення Дмитришина генеральним директором не підписував і збори засновників не проводилися. За твердженням Юрія Котенка Яременко підписав протокол. Котенко визнав, що на зборах з призначення нового керівника він присутній не був, але керівник легітимний. Протокол з «мокрими» підписами міський голова не показав, але обіцяв це зробити згодом. Він, також, стверджував, що директор «Політрейда» надсилав йому листа про необхідність проведення зборів. Це відбулося в березні, але він не пам’ятає змісту листа та хто його підписав.
Передати все, що відбувалося в кабінеті міського голови в одній публікації складно, але обіцяю, що читачі отримаєте таку можливість згодом. Ми обов’язково зробимо доступним аудіо файл запису подій. Крім того, в кабінеті вели відео запис ТРК «Веселка» та інші присутні.
Звертаюся з проханням до усіх, хто має такі записи надати можливість переглянути іншим жителям міста.

Вадим Степанець


P.S. Телефоном повідомили працівники підприємства, що на територію не допускають також Раздобу та Ю. Меташоп.

 ВІДЕО зустрічі.

https://www.youtube.com/watch?v=rIzbuDkXjvM

https://www.youtube.com/watch?v=UpTgw-Neh0U