В Світловодську відбулася позачергова сесія міської ради. Депутати розподілили субсидію, прийняли заяву та виправили помилки минулих сесій.

Для скликання позачергової сесії міської ради був привід – до міста надійшла медична субвенція. Крім того, депутати внесли це декілька питань – заяву до Президента України та питання виправлення помилок, які були зроблені на попередній сесії стосовно маслокомбінату.

За рішенням сесії на інклюзивну освіту виділено 171200 грн та 684500 грн на інші виплати населенню, а саме, видатки на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань. Депутати дружно підтримали рішення.

Далі депутати прийняли Заяву до Президента України з вимогою негайно скасувати прийняте рішення щодо введення абонентської плати у газопостачанні та накласти мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Подальший перегляд тарифів депутати вимагають проводити тільки за участі громадськості та експертів.

Не обійшлося і без дискусії. Вона відбулася з приводу виправлення помилок у трьох рішеннях щодо світловодського маслокомбінату. Дискусія точилася навколо юридичних помилок та їх авторів. Втім, депутати порозумілися та прийняли відповідні рішення.

Вадим Степанець