Світловодський виконком на черговому засіданні порадувало увагою до розвитку спорту. Але все по порядку…

На засідання члени виконкому розглянули низку питань, що стосуються життєдіяльності міста. Так прискіпливо розглянули та відправили на доопрацювання Порядок визначення управителя багатоквартирного будинку та рішення щодо утворення Ради голів ОСББ.

Далі члени виконкому ознайомилися зі звітом фінуправління про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року. Звіт винесений на розгляд сесії міськради.

Члени виконкому дозволили зробити перепоховання жителя Полтавської області на міському цвинтарі.

Без проблем були проголосовані питання щодо заохочення жителів міста до чергових свят та рішення про надання повної цивільної дієздатності неповнолітній мешканці Світловодська, яка народила дитину.

Найбільший блок питань представлений управлінням економіки. Під час їх розгляду серед членів виконкому виникла дискусія щодо розвитку спорту, зокрема волейболу. Члени виконкому заслухали начальника управління сім’ї та спорту Нелю Брусенцову, директора спорткомплексу Володимира Лисака та директора спортшколи Василя Мороза. Вони повідомили про свою роботу з розвитку спорту взагалі та волейболу зокрема та подискутували з членами виконкому.

Сподіваюся, що це надасть імпульс у розвитку спорту в місті.

Вадим Степанець