JB Base3 - шаблон joomla Окна

Одні з найвідоміших та найстаріших проблем незалежної Україні – це проблема сплати зарплат персоналу в конвертах, затримка зарплат та відсутність договірних відносин працедавця та працівника.

На чергову сесію Світловодської міської ради зібралася майже рекордна кількість депутатів – тридцять. Із затримкою в десять хвилин сесія розпочалася, але не завершилася.

Корегування бюджету відбувається на кожній сесії. Це пов’язано з наданням держаних субвенцій та надходженням коштів від перевиконання міського бюджету. Депутати в цьому випадку мають розподілити кошти.

У Світловодську наркотичні засоби та психотропні речовини розповсюджувалися злочинною групою, яку організував працівник Онуфрієвського відділення Кіровоградської поліції. Діяльність наркоділків припинили оперативники внутрішньої безпеки НПУ та кількох підрозділів обласної поліції.

Сесія Світловодської міської ради, яка влітку так довго не могла відбутися, таки відбулася. Порядок денний, камінь спотикання, цього разу не просто затвердили, але й розширили.

Двадцять четвертого серпня Світловодськ та вся Україна святкували День незалежності України. Святковий концерт до головного державного свята за органанізації організаційного комітету Виконавчого комітету та участі зірок світловодської сцени, відбувся на Бульварному узвозі.

Щотижневу нараду понеділка Світловодський міський голова Валентин Козярчук розпочав з хвилини мовчання. В суботу у Світловодську поховали Ігора Шаповала, солдата АТО, який загинув під час виконання військового обов’язку, захищаючи суверенітет нашої країни.

Back to top