Протягом цього року багато пересудів було щодо роботи басейну. Минулої зими він не працював, тому що для цього не вистачало коштів, але міський голова Валентин Козярчук пообіцяв, що цієї зими він працюватиме обов’язково.

Влітку був проведений тендер на теплопостачання для спорткомплексу. Його виграла фірма «Вектор». До початку опалювального сезону залишилося зовсім мало, тому я вирішив перевірити це питання.

У дворі спорткомплексу імені Тузовського повним ходо йдуть роботи з монтажу котельні. Уже встановили димову трубу, змонтували частину трубопроводу для подачі тепоносія, йде монтаж котла.

Директор спорткомплексу Володимир Лисак повідомив, що роботи з монтажу котельні будуть проведені вчасно. В цьому його завірив керівник «Вектора» Сергій Костенко. На початку опалювального сезону буде запущена перша черга котельні, яка надасть змогу підтримувати комфортну температуру при –10, а згодом друга черга.

У дворі, де ведуться роботи, я поспілкувався з головним господарником спорткомплексу Миколою Котенком. Він повідомив, що контролює роботи з монтажу. Персонал спорткомплексу влітку провів ремонтні роботи. Власними силами провели утеплення двох вікон, але саме вони є великою проблемою. Стеклопрофілі уже відслужили свій вік. Резинові прокладки між ними вийшли з ладу. Утворилися щілини. Таких комплектуючих уже не випускають, тому потрібно заміна вікон. Сам басейн уже готовий до експлуатації.

Сподіваємося, що цієї зими басейн буде працювати.

Вадим Степанець