В далекій, далекій Бразилії, розпочинаються Олімпійські ігри. Тепер увага всього буде прикована до цієї країни. Світловодчани теж будуть слідкувати за виступом свого земляка.

З нагоди цього 5 серпня світловодські спортсмени-початківці зібралися на центральному стадіоні, аби підтримати Українську збірну на Олімпійських іграх 2016 року.

Флешмоб з цього приводу розпочався з того, що директор ДЮСШ Василь Мороз разом зі світловодською молоддю пронесли прапор Олімпійських ігор 2016 року від спорткомплексу імені Анатолія Тузовського до центрального міського стадіону. Василь Іванович урочисто висловив слова підтримки учасникам української збірної та побажав їм перемог і вдалих виступів. Також, Василь Мороз провів олімпійську вікторину, переможці якої отримали солодкі призи.

Загалом у Олімпійський іграх 2016 року візьмуть участь 186 національних олімпійських комітетів, у тому числі і Україна. 205 спортсменів у 27-ми видах спорту, будуть представляти Україну в Бразилії. Варто зауважити, що це перші Олімпійські ігри за всю свою історію, які проводяться в Південній Америці. Прапороносцем з України під час відкриття Олімпійських ігор стане олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола Мільчев. У цьому році серед числа українських спортсменів є і наш земляк, світловодчачин Борис Швець, який візьме участь у змаганнях з вітрильного спорту.

Борис - бронзовий призер міжнародної регати Kieler Woche, і це далеко не перший здобуток яхтсмена. Будемо тримати кулаки за нашого земляка, а також за всю українську збірну на Олімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро.

Наш кореспондент