JB Base3 - шаблон joomla Окна

Військово-патріотичне виховання молоді - справа дуже нелегка, дуже відповідальна, але потрібна, особливо в умовах неоголошеної гібридної війни з боку ворога. В нашому місті цим займаються СМК «Перевал» разом з Світловодським Товариством Сприяння Обороні України і Центром Військово-Патріотичного Виховання.

Цієї весни вони на території Світловодського Клубу Юних Моряків протягом місяця готували наших хлопців та дівчат до сьомого Відкритого Чемпіонату області з військово-спортивного багатоборства.

Проходили змагання 23 квітня на базі Знам`янського ТСО України, директором якої є Володимир Колибіденко. Допомогу в проведенні змагань надали представники 3-го окремого полку спеціального призначення м. Кіровоград. Вони виконували відповідальну роботу – були суддями змагань. На змаганнях було багато поважних гостей, в тому числі і з самого Генерального штабу Збройних Сил України.

Участь у змаганнях брали 21 команда: з Кіровограда, Олександрії, Долинського, Жовтих Вод, Знам`янки, Чигирина та Світловодська.

Діти змагались в таких номінаціях: неповна розборка-зборка автомату АК-74, метання ножів, стрільба зі страйкбольного автомата АК-74, метання гранат, спорядження магазину АК набоями.

  

  

  

  

  

 

Всі конкурсанти продемонстрували дуже високий рівень підготовки та бажання й надалі тренуватись та удосконалювати свої вміння.

  

  

Зі Світловодська участь в змаганнях брали 3 команди - команда № 1 СМК Перевал, команда №2 Світловодського ТСО України та команда № 3 Центру військово-патріотичного виховання.

В командному заліку команда № 1 СМК Перевал зайняла 4 місце. Команда №2 Світловодського ТСО України посіла 9 місце.

В індивідуальному заліку Ілля Панченко зайняв друге місце у номінації спорядження магазину АК, Євгенія Бережна - перше місце у номінації спорядження магазину АК.
Вітаємо наших переможців та учасників, інструкторів та тренерів.

Ольга Степанець
Фото автора

Коментарі   

0 #1 Ольга 25.06.2016, 20:24
Очень люблю спорт и активный отдых, но вот беда: в связи с новой работой совсем не остается на него времени. Поэтому купила себе такие вот зелененькие гантели http://sportmagazin.com.ua/catalog/ganteli/ganteli_interatletika_st560_3_3_kg/ , коврик для фитнеса и занимаюсь комнатной физкультурой )
Всем советую: НЕ ЗАБИВАЙТЕ на свое тело, минимальные физические нагрузки еще никому не повредили )
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top