{jcomments on}

З 24 по 27 вересня в Польщі у місті Кендзежин-Козле відбувся перший чемпіонат світу з хортингу, участь в якому взяли наші земляки - вихованці військово-патріотичного клубу хортингу «КОЗАК».

Спортивне єдиноборство хортинг названо на честь Хортиці – історичного центру козаків. Хортинг – це спортивний і духовний розвиток суспільства на основі традиційних духовних цінностей українського народа. Хортинг – це вид бойових єдиноборств, де оцінюється ударна і кидкова техніка, атака і захист, де карають за боягузтво і заохочують за сміливість.

  

Основне завдання хортингу – патріотичне виховання, підвищення ролі фізичної культури і спорту, виховання особистості в дусі добропорядності, патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

  

Наші спортсмени привезли з Польщі призові місця, так світловодчанка Ірина Мастицька зайняла 1 місце і стала чемпіонкою світу у розділі «Двобій». У розділі «Форми» Шеляшко Станіслав посів 2-е місце, у розділі «Одиночний показовий виступ» Анжела Садовнича зайняла 2-е місце, Шеляшко Станіслав теж 2 місце. У розділі «Парні показові виступи» Скоренцов Євген та Панов Валерій посіли 2 місце. У розділі «Командний показовий виступ» спортсмени Воробйов Сергій, Садовнича Анжела, Панов Валерій, Скоренцов Євген та Шеляшко Станіслав зайняли 3 місце. Скоренцов Валерій зайняв 3 місце провівши самий довший бій, який тривав 14 хвилин.

  

Керівник військово-патріотичного клубу хортингу «КОЗАК» Анатолій Скоренцов отримав диплом «Кращий тренер».

 

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів, нових нагород та медалей!

Від імені Української Федерації Хортингу, спортсменів м. Світловодська , членів військово –патріотичного клубу хортингу «КОЗАК» с. Федірки та їхніх батьків висловлюємо велику подяку нашим спонсорам, без підтримки яких ця поїздка в Польщу та і сама участь в Чемпіонаті Світу була б не можлива. Це депутат Верховної Ради Довгий Олесь, депутат Олександрійської районної ради Замкова Любов Миколаївна, ПП Зуєнко Галина Григорівна, Медяник Олег Григорович, директор ТОВ Світловодського річкового терміналу Скічко Юрій Олексійович, Фьодоров Олександр Миколайович, Тартікян Гарік Рашидович, протоієрей Свято –Покровської церкви отець Віталій, Бистріцький Ігор Павлович, Вехтєв Валерій Валерійович, жителі с. Глинськ Деревянко Анатолій Вікторович, Філікова Наталія Олександрівна, Любезний Олександр Миколайович.

Ольга Степанець