Зараз в школах на уроках фізкультури більшість вчителів запланували на вересень заняття з легкої атлетики. Тому логічним було проведення змагань з легкої атлетики для школярів, що і відбулося в неділю 27 вересня на набережній Дніпра - такого гарного природного легкоатлетичного стадіону в Україні більше немає.

На змагання прибули юні спортсмени як з району ( с.Подорожне), так і з міста

( школи №№1,2,3,5,7,10).

Учні 1-4 класів бігали дистанцію 30 метрів. Швидшим інших тут став Олександр Захарченко ( школа №7). У віковій категорії 5-6 класи серед дівчат на 60-метровій дистанції першою була Софія Мельник ( школа №3), серед хлопців - Ігор Полинько
( школа №2).

Серед учнів 7-8 класів, які також бігли 60 метрів, серед хлопців переміг Богдан Мігун ( школа №10), а серед дівчат кращими стали Лариса Немченко ( с.Подорожне ) та Лілія Форостяна ( школа №3).

Старшокласники 9-11 класів долали 100 метрів. Серед дівчат кращий час показала Олена Кузьменко з Подорожнього, а призова трійка хлопців виглядає так: 1. Роман Пестеров. 2. Станіслав Квітка. 3. Ілля Пестеров ( всі – школа №10).

Крім бігу всі учасники виступали в позаконкурсній програмі: виконували стрибки в довжину з місця та демонстрували швидкість і спритність в човниковому бігові 4х9 метрів. Всі показані учасниками результати були внесені в іменні сертифікати , щоб залишити собі на пам'ять та показати в школі вчителям фізкультури.

Учасники-призери на бігових дистанціях були нагороджені грамотами та медалями – золотими, срібними, бронзовими ( всього вручено 24 комплекта ).

Суддями та секретарями були батьки, в минулому активні спортсмени, які привели своїх дітей на змагання.
Крім цих батьків дякую Сергія Короля за надані медалі та Генадія Мельника за грамоти і сертифікати.
Більшість дітей захотіли виступити в обласних змаганнях з легкої атлетики пам’яті В.Куяна, що пройдуть 4 жовтня в Світловодську в паркові ім.Т.Шевченка.

Організатором цих щорічних змагань було громадське об’єднання любителів бігу
( керівник Олександр Форостяний), яке дякує за інформаційну підтримку даний інформаційний портал.
Повний протокол змагань з результатами можна побачити «В контакті» в групі «Светловодск:здоровый образ жизни».

Матеріал надав О.Форостяний, керівник громадського об’єднання любителів бігу
моб. 096 225 2446