Коли таке було, що б прості хлопці та дівчата з невеликого містечка, а, тим паче з села, приймали участь у чемпіонаті світу? А от наші, світловодчани, приймуть участь у чемпіонати світу з хортингу.

Місцева преса уже неодноразово писала про світловодських хортингістів. Вони по праву є одними з найсильніших в Україні. Наші хортингісти неодноразово перемагали на чемпіонатах України. Мешканці району та міста із задоволення приходять на змагання з цього національного виду спорту. В тому, що хортинг став відомий за межами України, є вклад і наших спортсменів. 

27-29 вересня в польському місті Кендзежин-Козле відбудеться чемпіонат світу з хортингу. Збірна України буде однією з дванадцяти команд, які приймуть участь у змаганнях. Серед наших збірників буде дев’ять спортсменів з Світловодська та Світловодського району. З них пять майстрів спорту та п’ять кандидатів у майстри. Поїде із спортсменами і їх тренер, справжній фанат хортингу, Анатолій Скорєнцов.

Нажаль, може виникла проблема з грішми на поїздку. Фінансування спорту у нас, як правило, проходить по залишковому принципу, а просити у спонсорів завжди важко. Все ж, сподіваюся, що гроші знайдуться.
Бажаємо нашим спортсменам успіхів і сподіваємося, що у нас буде ДЕВ’ЯТЬ чемпіонів світу.

Вадим Степанець