Як оголошено (і так буде), плавальний сезон у плавальному басейні імені Анатолія Тузовського фінішує на День Перемоги…

І дійсно, такого ще не було – щоби басейн тутешнього спорткомплексу так довго «фуричив»… Автор цих рядків зустрів на початку травня свого знайомого, який, як виявляється, йшов, щасливий, з басейну. «Шо, і досі працює? – Та, да». Ну і як не потішитись тут такому фактові, про який щоразу нагадує наш міський голова: така справна робота цього спортивно-оздоровчого закладу вдалася завдяки міні-котельні, яка обігріває і гріє воду на 31 відсоток дешевше розцінок «Світловодськпобуту»…

Радість з цього приводу розділив з вашим кореспондентом і директор КДЮСШ №1 Василь Мороз, який, зокрема, зазначив, що важко переоцінити позитив від басейну, у якому оздоровились за плавальний сезон-2018-19 кілька тисяч містян. А безкоштовно у ньому поплавали понад півтисячі юних і не дуже гуртківців самої спорт-школи. І це не говорячи про 120 членів відділення плавання безпосередньо, якими опікуються чотири тренери, завдяки яким понад десяти юних плавців вибороли собі спортивні розряди. В цьому зв’язку Мороз додав, що їх здобутки були би більш переконливіші, якби басейн починав працювати не з листопада-грудня, а від початку навчального року, тобто, з вересня, ні і звісно, до початку травня – як і цьогоріч.

Ваш кореспондент навмисне не поцікався у директора КДЮСШ №1 рентабельністю басейна: чи покривають благодійні внески за його відвідування витрати на його утримання? Скоріш за все, що ні. Та є такі категорії – здоров’я, відволікання від вулиці, гармонійний розвиток врешті-решт – які грошима не виміряються. Але коштують набагато дорожче за гроші.

Віталій Асауленко