Поки вся країна спостерігає за перебігом другого туру президентських виборів, футбольний клуб з смт Петрове створив справжню сенсацію

У полуфіналі Кубку України з футболу ФК «Інгулець» з смт Петрове сенсаційно з рахунком 2:1 обіграв відомий клуб з Луганська «Зорю».

Слід відзначити, що команда з Петрово вже наробила багато шуму в поточному розіграші турніру, але не збиралася зупинятися на досягнутому.

У свою чергу, «Зоря» була беззаперечним фаворитом поєдинку і мала намір підтвердити свій статус.

На старті матчу луганчани захопили ініціативу і створили кілька небезпечних моментів, проте забити не змогли.

«Інгулець» перечекав стартовий натиск опонента і вирівняв гру, а на 15-й хвилині господарі несподівано відкрили рахунок. Балан виконав простріл з правого флангу, а Євген Запорожець вразив ворота суперника.

Надалі «Зоря» йшла вперед великими силами, а команда з Петрово грала на контратаках.

Варто відзначити, господарі зовсім не боялися більше майстерного суперника і під кінець тайму забили другий гол. Щедрий навісив зі штрафного з лівого флангу і м'яч, нікого не зачепивши, влетів у ворота луганської команди.

Перед свистком на перерву гостям вдалося скоротити розрив у рахунку. Чеберко за допомогою рикошету від захисника вразив ворота «Інгульця».

У другій половині матчу «Зоря» просто окупувала штрафний майданчик господарів і створила величезну кількість небезпечних моментів, але м'яч вперто не йшов у ворота.

Господарі героїчно терпіли і таки вистояли під градом атак суперника.

Тепер він побореться за кубок з відомим український грандом – донецьким «Шахтарем».

Команда «Інгулець», яка виступає в першій лізі, стала першим колективом в історії проведення турніру, котра зіграє у фіналі, представляючи нижчий дивізіон.

Фінал Кубку України відбудеться в Запоріжжі, 15 травня.

Зрештою, «Інгулець» «лише» вийшов у фінал. Аби здійснилась мрія про єврокубки власника клубу Олександра Поворознюка, команді з Петрового потрібно виграти Кубок. «Інгулець» не потрапить на міжнародну арену, навіть якщо «Шахтар» оформить золотий дубль, адже в такому випадку путівку до Ліги Європи отримає п’ята команда УПЛ. Але хай там як закінчиться фінал, «Інгулець» вже переміг, адже віднині має свою легенду.