Сонячного погожого дня 10 червня ГО «Добрада», яка опікується світловодцями з обмеженими можливостями, провела змагання з городків…

Спочатку було вирішено не присвоювати місць найвлучнішим кидальникам біти по дерев’яним городкам, з яких відомий у Світловодську й околицях голова ГО «Клуб любителів бігу» Олександр Форостяний невтомно викладував «колодязі», «гармати» та «виделки». Та азарт, який оволодів «добрадівськими» масами (понад 20-ти учасників), спонукав організаторів таки присвоювати їм призові місця.

Таким чином, після кількох кіл метання біти, третє місце посів Шавловський Роман, друге місце поділили між собою Іван Якименко і Марина Власова. А недосяжною виявилася Тетяна Гурська – І місце!

 

 

«Городоцьке» свято вдалося! За що «Добрада» сердечно дякує все тому ж Форостяному – за терпляче подавання біти й вибудову оцих самих «колодязів», «гармат» і «виделок». А ще учасники змагань не менш сердечно дякують директора Головного заводу Михайла Бур’янського і голову профкому цього заводу Галину Козубенко – за солодощі для них.

… До слова, Форостяний пообіцяв на наступні Городки змайструвати полегшену у вазі биту і трішки крупніші городки – для зручності людям з обмеженими можливостями.

Віталій Асауленко