Print

Світловодщина має шанс стати відомою в Україні завдяки розташуванні на неподалік від міста траси для проведення автокросу та кантрі-мотокросу.

Змагання з цих видів автомобільних змагань пройдуть 14 та 15 жовтня 2017 року. В перший день видбіркoвий етап змагань, а наступний – фiнальні заїзди.

В суботу, 1 жовтня, на пагорбах, біля Світловодська, пройшли перші тестові змагання, що передують Чемпіонату України. Участь у захoді взяли 15 пілoтів, які виступали у двoх групах та двoх класах. Пілоти приїхали до нас з Кременчука, Пoлтави, Запoріжжя, Крoпивницького, Олександрiї, Черкас, Днiпра, Києва та Дoнецька. Щодо марок, які тестували трасу, то тут теж широкий спектр: саморобки «баггi», ЗАЗ, ВАЗ, Citroen, Volkswagen, Ford та Subaru.

  

Заступник голови РБА Сергій Орленко в Facebook з цього риводу написав наступне.

«Автокрос – це не тільки швидкість, видовище, викид адреналіну, це щоденна клопітка праця – тренування для гонщиків, а ще робота великої кількості людей, які організовують, забезпечують технічне обслуговування, безпеку й надійність.

Від Автомобільної федерації України та Світловодської райдержадміністрації висловлюємо щиру подяку й вдячність колективам: ПП «Ефект», ПП «Гвіса», каналу Дніпро-Інгулець, Світловодського Райавтодора, клубу Хортингу «Козак»; автомобілістам Світловодщини: Сергію Шеховцову, Миколі Балацькому, Дмитру Бабіну, Віктору Малашенко, Роману Олійнику, Віктору Депутату, Володимиру Таранцю, Яну Карпчуку; підприємцям - Юрію Чепурному, Олегу Медянику – за допомогу в організації підготовки та проведенні тестових змагань, за сприяння тому, що перші тестові заїзди пройшли на високому рівні

Висловлюємо сподівання що наступного разу до нас приєднаються бізнес та всі небайдужі жителі Світловодщини й підтримають наших українських автогонщиків.

Будемо разом сприяти розвитку автомобільного спорту України».

За інформацією щодо участі в організації та проведенні Чемпіонату України з автокросу 14 та 15 жовтня 2017 року на території Світловодщини, звертайтесь до відділу організаційної роботи апарату Світловодської РДА за № 2-27-52

Hits: 1558