Напередодні Дня міста в місті відкрили спортивний майданчик для пляжного волейболу біля спорткомплексу імені Тузовського. Пляжний волейбол в центі міста! Це просто чудово!

Спорт в житі людини відіграє велику роль. Спорт – це не тільки здоров’я. Спорт – це мир. Пам’ятаємо, що в стародавній Греції на період проведення Олімпійських ігор зупинялися усі війни. Спорт – це здорові, усміхнені та добрі люди.

 

Про необхідність розвитку волейболу в місті говорили давно. Про відновлення площадки теж говорили давно. Та ось, знайшлися небайдужі люди, які пішли далі розмов. Вони вклали гроші в побудову спортивної площадки з пляжного волейболу. Це громадська організація «Поруч» та фірма Інтеррибфлот. Вони допомогли у відновлення майданчика Вийшло чудово. Сьогодні вони, разом з директором ДСШ Василем Морозом, тренерами та волейболістами були іменинниками.

На урочистостіх виступили міський голова Валентин Козярчук, керівник Інтерречфлоту Налія Тітова, секретар міськради Юрій Сапянов, депутати міськради, помічник народного депутата України Олеся Довгого

 

 

Стрічку перерізали – площадка запрацювала. Відразу розпочався відкритий турнір з пляжного волейболу. 

 

 

Вадим Степанець