Субота виявилася справжнім баскетбольним днем у Світловодську. Чотири баскетбольних гри! Сама головна – зустріч команд Світловодського політехнічного коледжу та факультету фізичного виховання КДПУ.

Розпочала баскетбольне свято із зустрічі команд Кропивницької дитячо-юнацької школи та команди «Світловодськ 1». Зустріч була по-справжньому гаряча. Наші хлопчаки, 2007 року народження, дали справжній бій і заслужено перемогли. 37:16 на нашу користь!

 

 

А потім розпочалася головна зустріч. Нагадаю, що вона проходила в рамках регіонального відбору чемпіонату України з баскетболу серед студентів. Всього участь у змаганнях взяли 167 команд. До полуфіналу мають вийти 32 команди. В нашій зоні виходили переможці та другий призер. За підсумком ігор це наша команда та команда ФФВ КДПУ. Питання тільки – хто буде першим?

  

Гра відразу розпочалася з очків, які здобули гості, але наші хлопці швидко виправилися і повели в рахунку. І так було протягом трьох десятихвилинок. А от в четвертій, нажаль, нас спіткала невдача. Ну, не йшов м’яч в корзину. Загальний результат 72:76 на користь гостей.

  

Втім команда СПК КДТУ у полуфіналі! Тепер наших спортсменів очікує поїздка до Києва, де відбудуться полуфінальні зустрічі з командами університетів Київа, Житомиру, Черкас, Кропивницького, Чернігова. Хочу відзначити, що серед усіх полуфіналістів тільки наша команда – команда коледжу. Всі інші – команди університетів. В цьому успіху велика заслуга тренера Володимира Лисака і всіх гравців. Ми пишаємося вами!

Після головної зустрічі відбулися ще дві товариські гри. Зустрілися команди хлопців 2008 року народження та ще одну гру провела команда СПК.

Нажаль, глядачів було небагато, а наші баскетболісти так потребували підтримки світловодців.

Вадим Степанець