Минулої осені та зими було багато різних розмов навколо роботи басейну. Тоді міський голова Валентин Козярчук прийняв рішення не виділяти кошти на його роботу, але пообіцяв, що наступної зими басейн працювати буде. Запорукою цього мало стати під’єднання спорткомплексу до автономної котельні, яка працює на пілетах. Тоді було багато скептиків.

Їх додалося ще й під час сесій міської ради, коли депутати з такою неохотою виділяли землю під котельню, але дарма…

В публікації від 21 вересня «В Світловодську взимку буде працювати басейн» ми повідомляли читачам нашого сайту про хід будівництва котельні. Після цього у Facebook реакція була швидше скептичною, ніж оптимістичною. Ми вирішили відслідковувати цей процес та завітали до спорткомплексу 21 жовтня.

В вестибюлі сиділи хлопчаки в футболках та шортах. Це мене здивувало, але я особисто відчув, що в приміщенні було тепліше, ніж на вулиці. Директор спорткомплексу Володимир Лисак повідомив, що котельня почала працювати в тестовому режимі та запропонував пройти до внутрішнього двору та самому подивитися на все.

На подвір’ї ми зустріли директор підприємства «Вектор» Сергій Костенко. Він працював разом з працівниками фірми. Пан Сергій показав нам котельню та розповів про виконанні роботи та особливості функцонування котельні.

 

Остання працює на пілетах, які вони закуповують на підприємстві Віктора Короля. Для того, щоб котельня працювала сутки, потрібний такий великий лантух пілетів. 

 

Котельня дає не тільки тепло, а й добриво – попіл після спалення пілетів.

Мене цікавила наявність приборів обліку. Сергій Костенко показам лічильник тепла. Він сучасний ультразвуковий, українського виробництва, повірений. Також є лічильники електрики та води.

Зараз працівники підприємства завершують монтажні роботи.

Володимир Лисак розповів та показав усе, що робить колектив спорткомплексу. Зроблено немало. Перевірені та відремонтовані труби, фурнітура, електродвигуни. Підібраний персонал ля роботи басейну.

Щодо того, коли запрацює басейн, керівники підприємства та спорткомплексу точної дати не надали, ну, щоб не зглазити. Втім, обіцяли обов’язково покликати на урочисте відкриття.

Якби ще мої колеги не затягнули процес виділення землі під котельню, то все було б готове уже зараз. А так, очікуємо, вже скоро.

Вадим Степанець