Свій розвиток в Україні кіберспорт розпочав більше 20 років тому. Але він довгий час залишався локальним, оскільки вимагав великих фінансових вкладень на організацію команд, тренувань та перельотів

Посередині літа в Світловодську відбудеться футбольний турнір з вуличного футболу серед хлопців 11-14 років.

Сонячного погожого дня 10 червня ГО «Добрада», яка опікується світловодцями з обмеженими можливостями, провела змагання з городків…

Велодень це еофіційне свято, яке відзначають велосипедисти України априкінці травня. Дата Велодня визначається за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня.

Протягом двох днів тишу Світловодська порушував рев моторів: це на окраїні міста на трасі «EuroCross» відбувся чемпіонат України з автокросу та крос-кантрі. Він тривав два дні.

Світловодщина має шанс стати відомою в Україні завдяки розташуванні на неподалік від міста траси для проведення автокросу та кантрі-мотокросу.

Напередодні Дня міста в місті відкрили спортивний майданчик для пляжного волейболу біля спорткомплексу імені Тузовського. Пляжний волейбол в центі міста! Це просто чудово!

Змагання з хортингу за Кубок Європи пройшли у м. Трускавець з 7 по 9 квітня. В змаганнях взяла участь команда спортсменів-хортингістів з м. Світловодськ та Світловодського району.

Субота виявилася справжнім баскетбольним днем у Світловодську. Чотири баскетбольних гри! Сама головна – зустріч команд Світловодського політехнічного коледжу та факультету фізичного виховання КДПУ.


Ми уже неодноразово повідомляли про успіхи світловодських баскетболістів. Про чергову перемогу команди Світловодського політехнічного коледжу повідомив тренер команди Володимир Лисак.

Фото на пам`ять.

Останнім часом світловодські спортсмени радують своїми успіхами. Міські засоби масової інформації неодноразово повідомляли про перемоги баскетболістів Світловодського політехнічного коледжу.