Поки вся країна спостерігає за перебігом другого туру президентських виборів, футбольний клуб з смт Петрове створив справжню сенсацію

Спортсмен родом із Суботців здобув нагороду на чемпіонаті Арнольда Шварценегера

Свій розвиток в Україні кіберспорт розпочав більше 20 років тому. Але він довгий час залишався локальним, оскільки вимагав великих фінансових вкладень на організацію команд, тренувань та перельотів

Посередині літа в Світловодську відбудеться футбольний турнір з вуличного футболу серед хлопців 11-14 років.

Сонячного погожого дня 10 червня ГО «Добрада», яка опікується світловодцями з обмеженими можливостями, провела змагання з городків…

Велодень це еофіційне свято, яке відзначають велосипедисти України априкінці травня. Дата Велодня визначається за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня.

Протягом двох днів тишу Світловодська порушував рев моторів: це на окраїні міста на трасі «EuroCross» відбувся чемпіонат України з автокросу та крос-кантрі. Він тривав два дні.

Світловодщина має шанс стати відомою в Україні завдяки розташуванні на неподалік від міста траси для проведення автокросу та кантрі-мотокросу.

Напередодні Дня міста в місті відкрили спортивний майданчик для пляжного волейболу біля спорткомплексу імені Тузовського. Пляжний волейбол в центі міста! Це просто чудово!

Змагання з хортингу за Кубок Європи пройшли у м. Трускавець з 7 по 9 квітня. В змаганнях взяла участь команда спортсменів-хортингістів з м. Світловодськ та Світловодського району.

Субота виявилася справжнім баскетбольним днем у Світловодську. Чотири баскетбольних гри! Сама головна – зустріч команд Світловодського політехнічного коледжу та факультету фізичного виховання КДПУ.