Після тижневої перерви знову вирішив зробити моніторинг соціальних мереж Facebook. Цього тижня активно обговорювалось декілька тем.

Сергій Шемель підняв досить цікаву тему. Судить самі.

«Мы здесь всякие глупости обсуждаем типа Светловодск - зеленый город, озеленение, благоустройство , а наш горожанин живущий на ул. Пионерской на против муз. школы ср..ть хотел на все это - он ремонт делает!!!!»
Реакція була різною. Більшість була обурена. Бажала реакції влади та не вірила в позитивну дію влади з цього приводу.
«Треба цю адресу передати до виконкому для подальшого розгляду і перевірити реакцію».
«А никакой реакции не будет.»
«Владелец квартиры «рубит окно в Европу».»

Далі виявилося, що таких «перебудовників» у нас хватає. Ось ще один. Дописувачі назвали й його ім’я.

«На Приморской 14 тоже депутат ремонт делает. В подъезде срач, стены оббиты. В аварийном доме выбивались несущие стены, поставился новый балкон. Все квартиры подъезда в трещинах, а в моей-на 3-м этаже мокреет откос и когда сильный дождь-вода на подоконнике. О трещинах, треснутом кафеле и кусках отвалившихся от откосов(ремонту всего 4 года) я даже речи не веду. Комиссия была крайне удивлена. Они думали, что с квартиры на улицу рука просовывается. А тут такой облом!!! Мне даже стыдно стало: депутат улучшает свои жилищные условия, совмещая две квартиры общей площадью до180 кв м,, а тут я со своими мелочами. Ответ на мои стенания вполне очевиден. Но я его дождусь и пойду дальше. Просто любопытно-есть здравомыслящие люди в суде, в более высших инстанциях или нет. ОЧЕНЬ хочется уточнить размах общества "Тупой, еще тупее".
«Ув депутат"Каспров»

На сесії міської ради сформували Координаційну раду, яка буде займатися проектами громадського бюджету. Вона позасідала та прийняла рішення розпочати процес голосування за кращий проект. Втім, саме після цього рішення, у громадян виникла критична думка щодо проектів.

«Хто то таких "супер проектів" накреативив, яка "світла голова"??? На розпіареному проекті, просто латає дірки у старому... Де новації, прогрес, стимуляція розвитку???»

Інші обурилися, що їхнє питання не поставлене на голосування. Відповідь надали члени Координаційної ради.

«Шановні, найактивніші члени громади виказали свою думку. Ви чогось стояли осторонь. Але зараз ви всі маєте нагоду ознайомитись, вибрати і підтримать на свій розсуд. І це буде ваш вибір і ваш внесок. Ви могли б написати проект і подати його і у випадку набрання ним найбільшої підтримки мешканців міста, проект профінансувався б».

Вадим Степанець