Першого вересня діти не будуть пробиратися до школи чагарниками, завдяки активістам ГО «Батьківщина молода» та депутату міської ради Юрію Стогнію.

Нажаль, в місті існує багато болісних питань, на які в бюджеті завжди бракує коштів. Та незважаючи на таку суттєву складову, цієї суботи було зроблено добру справу. В результаті звернень мешканців району Андрушчин Яр, батьків дітей до свого депутата Юрія Стогнія, за його підтримки та стараннями активістів ГО ,,Батьківщина молода'', напередодні Дня Знань, було забезпечено прохід від затишного двору трьох дев'ятиповерхівок по вулиці 9 Січня до вулиці Будівельників. Адже це єдина пішохідна дорога до міста, а там і школа, і дитячий садок.

  

Попітнівши добрий світовий день, хлопці бензокосами викосили та прибрали близько двох гектарів пустирю, вивезли кілька вантажівок гілля та бур'яну.

  

Та все ж таки хотілось би,на майбутнє, привернути увагу комунальних служб міста та приватного ЖЕКу, який обслуговує всі ці будинки, для систематичного вирішення цього начебто простого, але вкрай важливого для місцевих мешканців питання...

Станіслав Тіщенко