Print

Цього тижня ми відчули справжню весну. Сонце гріло майже цілий тиждень. З весною прийшла надія на зміни. Після цінового жаху, який спричинив нам долар напередодні, цього тижня зародилася надія, що не все так погано.

Про це нам розповіли Президент і Прем’єр-міністр. Їх оптимізм підкріпив МВФ, який таки наважився надати такий очікуваний транш. Сподіваємося, що це нам допоможе.
Втім, на транш сподівайся, але українці покладаються більше на себе. З приходом тепла активізувалися дачники. Вони активно готуються до польових робіт на своїх ділянках. Цього року садівництво та городництво набуває особливої актуальності.
У понеділок світоводці, як і вся Україна, відзначили 201 річницю з дня народження Тараса Шевченка. В місті відбулась хода, яку ініціювали громадські організації та урочистий мітинг біля пам’ятника Кобзарю. Хотілось би зауважити, що цього року мітинг був спільний – влада і активна громадськість. Як на мене, то це добрий знак.
В суботу до міста завітав народний депутат Олесь Довгий. Він провів зустріч з депутатами міської та районної ради, сільськими головами. У своєму виступі нардеп розповів про свою роботу протягом ста днів, та пообіцяв, що такі зустрічі будуть регулярні. В місті відкрилася громадська приймальня депутата.
На кінець тижня пішов дощ. За народною прикметою – на щастя. Сподіваємося, що так і буде.


Вадим Степанець

Hits: 724