НКРЕКУ обіцяє виправити ситуацію з поділом платіжок за газ на квитанції за спожитий ресурс і його транспортування, яке викликало резонанс в суспільстві

Про це, відповідаючи на запитання кореспондента ГолосUA в кулуарах парламенту, повідомив народний депутат екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

На його думку, поділ платежів за спожитий газ і транспортування блакитного палива було б логічним, якби влада все зробила грамотно і професійно.

«У такому випадку я б став на їхній бік і допоміг пояснити людям, що такий поділ послуг йде на користь. Адже стратегічно в подібному рішенні немає нічого поганого. Але вони зробили кілька фатальних помилок, і в результаті маємо фатальне недовіру і обурення споживачів », - додав парламентар.

Олексій Кучеренко також розповів про те, що повернувся з засідання НКРЕКУ.

«Можу з упевненістю сказати, що Нацкомісія у нас не є незалежним органом, так як її члени призначаються президентом: 4 члена нинішнім, а 3 - попереднім. Ні про яку незалежність мова не йде. І те, що НКРЕКУ прийняла рішення про поділ платіжок за газ, є яскравим свідченням розвалу системних державних інституцій », - уточнив нардеп.

За його словами, є домовленість про виправлення ситуації з подвійними платіжками.

«Я їм порадив зробити одну платіжку і не враховувати торішні обсяги споживання», - підсумував Олексій Кучеренко.

Джерело: Голос UA