Протягом останніх десяти днів в світловодському сегменті відомої та популярної соціальної мережі Facebook розгорілися пристрасті

Це відбулося надвечір. В групі «Світловодськ патріотичний» змінився адміністратор. Старі адміністратори були не тільки позбавлені посади, а й виключені з групи. Зробити пост того вечора в групі автор цієї публікації теж не зміг. На ранок наступного дня для посту потрібно було отримати дозвіл уже нового адміністратора. Раніше такого не було.

Групу захопили невідомі.

Питання чи твердження. Саме це вирішували активні учасники наступного дня. Для повного розуміння ситуації слід заглибитися в історію створення групи. Вона виникла під час Майдану. Тоді багато з міських активних користувачів інтернету вступали до групи «Світловодськ патріотичний». Група була створена Денисом Головатенком та Михайлом Касьяновим. Згодом Денис відійшов від групи, а Михайло залишився. Тільки він міг змінити адміністраторів та модераторів.
Слід зауважити, що Михайло Касьянов досить серйозно відносився до групи. Рішення приймав зважено, радився з ветеранами групи. Була створена наглядова рада групи, яка розглядала спірні питання. Сам Михайло мав плани на подальший розвиток СП, вів перемовини із зацікавленими особами. Але не встиг реалізувати свої задуми.

Останні вибори президента та до парламенту змінили думку українців щодо ролі інтернету та соціальних мереж в цих процесах. Якщо раніше міста України геть заклеювали міста листівками різного змісту, то тепер це все перемістилося в FB. Відповідно підвищилася і суспільна вартість розкручених соціальних груп. Аудиторія СП складає більше 7 тис осіб.

Ласий кусочок, чи не так?!

Отже, адміністратори групи змінили після того, як Михайло Касьянов відійшов у інший, сподіваємося кращий, світ. Як це сталося? Думаю, що правоохоронні органи це з’ясують. Зацікавлені у встановлені істини і члени наглядової ради та громадські активісти, які допомагають правоохоронцям.

Як відомо, рукописи не горять. У віртуальній реальності теж неможливо зникнути не залишивши сліду.

Слідкуємо…

Вадим Степанець