Останнього місяця соціальні мережі Світловодська нагадують часи Майдану: по постам та коментаріям можна відслідковувати події навколо подачі тепла світловодцям

 Чи не вперше наше місто стало відомим на всю Україну. Про нас заговорили обласні ЗМІ, всеукраїнських телевізійні канали. Нажаль, ми прославилися не хорошими справами, а гострою проблемою, яка може перерости в техногенну катастрофу. Вся історія створення та існування СП ТОВ «Світловодськпобут», вседозволеність її керівників та потурання з боку міської влади призвели до такого стану. Від справжньої катастрофи нас спасає тільки природа, але й у неї вже ось-ось урветься терпец.

Завдяки активності світловодців проблема вийшла за межі міста. Вийшла, та що далі? Приїхали чиновники з ОДА. Нахилили бюджетні установи і СП отримав так бажані гроші. Чиновники заспокоїлися та повідомили ЗМІ про вирішення проблеми. А насправді?

Насправді проблема не тільки не вирішена, вона загострилася. Тепло відсутнє у більшості осели, школах та садочках, навчальний процес в школах зірваний, діти в садочках мерзнуть. Факт полягає в тому, що підприємство не готове до початку опалювального сезону, а його керівники на мітингу говорили про зворотне.

«Тут Паша, обладающий сверхъестественным чутьем, понял, что сейчас его будут бить, может быть даже ногами. Двенадцать стульев». И. Ильф и Е. Петров

То що, брехали? Ми сьогодні спостерігаємо, проводити ремонт нікому. Працівники СП потроху порозбігатися. На сьогодні на підприємстві кадровий голод. Немає кому усувати багаточисельні пориви труб. Сьогодні це роблять 2 бригади працівників Світловодського ВКГ ОКВП „Дніпро-Кіровоград” (3 одиниці техніки), бригада КП “Власівські мережі” (1 одиниця техніки) та 4 працівники управляючих компаній, що обслуговують житловий фонд у місті.

Панове керівники СП, вам не стидно? Вам допомагають ті самі жеківці, яких ви щорічно повчали, як треба готуватися до зими та перевіряли будинки. Їх перевіряли, а самі…

До речі, я так розумію, що їм за це оплата від СП не світить?

Отже, виникає законне питання, а чи планували взагалі вище названі керівники проводити опалювальний сезон?

Працівників СП попередили про скорочення. Вони написали заяви, є наказ.

Наказ скасований, як обіцяв Яременко?

Вчора комісія з надзвичайних ситуацій назвала ситуацію надзвичайною яка може призвести до техногенної катастрофи. Депутати на сесії цей діагноз підтвердили.

Сьогодні зранку СП, начеб то, відвідав Сергій Коваленко. Як це вплине на подачу тепла? Не знаю. Переконаний тільки в тому, що майно громади ми маємо повернути громаді.

Вадим Степанець