Ситуація виникла на черговій, жовтневій, сесії міської ради та на перший погляд не є такою ж і значимою. Але тільки на перший…

Суть її в наступному. Підчас відповідей на депутатські запити заступник начальника УЖКГ Боровський запропонував зняти з контролю мій депутатський запит щодо відновлення асфальтового покриття у дворовому проїзді за адресою Героїв України 80-90 як такий, що виконаний. Секретар ради Юрій Сапянов прокоментував це повідомлення. Так, прокоментував! І це незважаючи на те, що сам пан Юрій постійно закидає таке порушення регламенту міському голові.

І можна було б не звертати увагу на слова секретаря, але якось зачепило. Чому? Поясню.

Секретар ради Юрій Сапянов натякнув, що ремонт по моєму запиту зробили тому, що я «особа, наближена до імператора». Корупція?!

А тепер як є насправді.

Даний запит був один з перших у моїй теперішній каденції. Це десь початок 2016 року. Зараз кінець 2019 року. Отже, пройшло більше трьох років, як його виконали. За цей час уже заасфальтували не один дворовий проїзд. На фото перелік адрес, де зроблений ремонт проїздів в 2019 році.

Як видно на фото, перед тим, як відремонтували дворовий проїзд за моїм запитом, було відремонтовано 15 (!) проїздів. Серед них проїзди з виборчих округів №№ 7, 11, 13, 15, 19, 21, 22. Як для особи, що наближена до імператора якось не дуже. То може депутати з вище наведених округів є тими особами, пане секретар?

Особисто я вважаю, що ні, хоть там і є округ № 7, де депутатом обрали Юрія Сапянова. Я навіть вважаю, що те, що на окрузі спочатку заасфальтували заасфальтували проїзди по трьом адресам не є корупцією. Чи може є?

Схоже, що пан Сапянов почав уже PR компанію до наступних виборів і використовує прийом чорного PR. Ну, це той, коли кажуть, що дочка у кандидата гуляща. Так у нього немає дочки. А хай тепер доводить що її немає.

Допускаю, що я помиляюся і секретар ради на наступній сесії міської ради це доведе.

Вадим Степанець