Позачергова сесія Світловодської міської ради відбулася, але питання щодо теплопостачання не вирішила

Сьогоднішня сесія міської ради мала розглянути проблему початку опалювального сезону в місті. На сесію запрошували керівництво СП ТОВ «Світловодськпобут» та представників ОДА, силових відомств. Втім, крім ОДА, всі інші сесію проігнорували. Так керівники СП направили листа міській ради, в якому вони пропонують провести нараду з питання початку опалювального сезону в понеділок на території підприємства. Підприємство готове там надати приміщення для проведення сесії міської ради, після наради.

Така позиція запрошених здивувала та обурила як депутатів, так і представників громади, які прийшли на сесію.

Депутати сесію відкрили, не зважаючи та нечітко сформульований порядок денний та відсутність запрошених.

Позицію ОДА повідомила керівник департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук. В Кропивницькому та Олександрії проблему заборгованості тепловиків перед Нафтогазом вирішили шляхом надання гарантів з боку міських рад. Подібний шлях запропонований і Світловодській міській раді.

Дана пропозиція не знайшла підтримки ні серед депутатів ні серед представників громади, які прийшли на сесію.

За результатами обговорення депутати прийняли рішення, в якому визнали роботу міського голови та виконавчої влади з питання підготовки до опалювального сезону незадовільною та звернулися до правоохоронних органів вимогою розібратися в ситуації.

Відеозвіт про сесію на каналі міського голови.