Депутата Світловодської міської ради, який незаконно втручався у діяльність місцевого бізнесу, затримала на хабарі Служба безпеки України

Оперативники спецслужби встановили, що депутат, який очолює одне із комунальних підприємств міста, вимагав гроші від підприємиці, яка займається торгівлею промисловими товарами. За тридцять п’ять тисяч гривень фігурант справи пропонував власниці бізнесу відновити у її магазині світло- і водопостачання, попередньо безпідставно відключене.

Також за вказану суму депутат міськради обіцяв у подальшому не створювати штучних перешкод у її комерційній діяльності. Правоохоронці затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у службовому приміщенні очолюваного ним комунального підприємства після отримання всієї суми неправомірної вигоди.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення фігуранту справи про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення інших ймовірних фактів незаконної діяльності затриманого.

Викриття та затримання проводилось спільно зі слідчими СУ ГУ НП в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

За інформацією «Без купюр», мова, можливо, йде про депутата Олега Долгого, який з 2016-го року очолює комунальне підприємство «Добробут», що обслуговує три гуртожитки міста.