Керівництво СП ТОВ «Світловодськпобут» зустрілося з обмеженим контингентом світловодських міських депутатів, головами ОСББ та представниками виконавчої влади 

Контингент депутатів дійсно був обмежений, всього чотири: Юрій Сапянов, Надія Мальцева, Ярослав Чаричанський та Оксана Гуцаленко. . Нажаль, запросили не всіх депутатів. Чогось такого запролшення не отримали депутати профільної депутатської комісії. Щодо преси, то щастя бути присутнім отримав тільки Віталій Асауленко. Втім, учасники зустрічі поділилися інформацією з автором.

Керівництво СП ТОВ «Світловодськпобут» озвучили кілька важливих, для підприємства, проблемних питань.

Так було повідомлено про те, що СП уже не є централізованим поставщиком теплової енергії для всього міста. Цього права його позбавив виконавчих комітет Світловодської міської ради. Зробив він на виконання закону України. Тепер для того, щоб бути поставщиком енергії, СП має укласти договори з кожним споживачем. Такими є об’єкти комунальної власності, ОСББ чи власники квартир.

І тут присутні отримали справжне одкровення від керівництва СП. Виявляється, укладення нового договору це не тільки право споживача, а й обов’язок. Отже, споживач зобов’язаний укласти договір з СП ТОВ «Світловодськпобут». Звичайно укладати договір для тих, хто хоче мати централізоване опалення в квартирі, потрібною Але як бути з тим, якщо мені не подобається послуга цього підприємства? У кожного із споживачів є час до 1 травня 2020 року. Якщо якість послуги подобається – укладаємо договір, а якщо ні, то про який обов’язок йде мова. До 1 травня є чинними старі договори. Щодо керівництва СП, то раджу їм розповідати не про обов’язки споживачів та страшилки, а реально робити все, щоб підвищити якість послуги.

Керівництво підприємства розповіло про борги підприємства. Для отримання номінації по газу необхідно заплатити кошти. Їх у підприємства недостатньо. Пропонується міській раді сплатити підприємству більше 23 млн. грн. Саме стільки, на думку керівництва СП, заборгувала міська рада. Це десь 5 млн. грн. борги КП «Добробут» та за опалення вільних приміщень. Все інше – це різниця між тарифом, який затвердив міськвиконком та тим, який подавало підприємство. Сподіваюся, що читач пам’ятає, як важко приймалися тарифи в минулому році. Не краще і у цьому. Але це буде тема окремої публікації.

Вадим Степанець

P.S. Уже то 15.00 керівники СП та перший заступника міського голови в Кропивницькому обговорювали проблеми опалення в місті. Більше про це на сайті 0522.UA