Сьогодні, з ранку, до стоматологічної поліклініки по вулиці Приморській під’їхали вантажівки з робітниками. Останні почали демонтувати обладнання в стоматологічних кабінетах та вантажити їх на машини

Так розпочалося виконання наказу головного лікаря Юрія Котенка щодо переїзду стоматологів до центрального корпусу лікарні по вул. Павлова.

Намір здійснити такий маневр головний лікар мав уже давно, але з цим погоджуються не всі. На сесії міської ради ще в червні була створена депутатська комісія, яка мала розібратися ще й з цим питанням.

Тоді, в короткій розмові з автором публікації Юрій Котенко пояснював свій намір бажанням покращити контроль за роботою та господарською діяльністю поліклініки. Щодо хворих, то їм буде тільки краще, оскільки для проведення рентгену, який часто так потрібний, не потрібно буде далеко їздити.

Втім, маневр з передислокацією провести по-тихому не вдалося. До приміщення прибув депутат міської ради Олег Долгий. Він повідомив, що комісія не завершила роботу та не зробила своїх висновків. Він запропонував зачекати з переїздом до кінця роботи комісії. Втім, до депутата не дослухалися, роботи н припинили. Депутат визвав поліцію та подав заяву на неправомірні, на його думку, дії головного лікаря.

Щодо своєї рішучості, то Олег Долгій пояснив, що до нього звернулося багато громадян. Вони просили залишити стоматологів саме на вул. Приморській. Саме з цього приводу й працює комісія.

Відвідавши поліклініку, автор публікації поспілкувався з медпрацівниками. Вони не схвалюють таке рішення головного лікаря. Вони розповіли про зроблений ремонт в приміщеннях, про те, що працівники поліклініки багато роблять для соціально незахищених верств населення та інвалідів. Переведення їх на другий поверх будинку по Павлова створить незручності для інвалідів. До того ж, чи буде в новому приміщенні відповідно обладнане приміщення для виготовлення протезів. Для нього потрібні специфічні умови. Зараз воно є.

Взяти коментар щодо такого раптового переїзду стоматологів у головного лікаря не вдалося. Телефон Юрія Котенка для мене недоступний. Сподіваюся знайти інший спосіб поспілкуватися з ним, ніж телефоном.

Приміщення на Приморській зараз виглядають так.

 

Вадим Степанець