Керівництво обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград” вважає скарги на якість води, що подається споживачам, безпідставними, про це йдеться у відповідній заяві

Також на підтвердження оприлюднено протокол дослідження води, принесеної громадським активістом Миколою Гречухою. Зазначається, що під час громадського обговорення 29 травня підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік для ОКВП «Дніпро-Кіровоград», член Громадської організації «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Микола Гречуха звинуватив генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика у подачі підприємством неякісної питної води.

При цьому активіст вручив Ілику шестилітровий бутель води з написом «Вода з присмаком корупції», яку він начебто набрав у туалеті міськради. 30 травня лабораторією водопостачання Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро-Кіровоград» було проведено дослідження принесеної води. За результатами дослідження виявлено, що вода відповідає вимогам ДсанПІН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Джерело: Без купюр