Тільки-но зажеврів дачний сезон, АТП №13507, на численні прохання дачників-городників, «фазенди» який знаходяться по той бік Ревівської греблі, пустило у тому напрямкові два маршрути за номерами 16 і 17. Одні були за це безмежно вдячні, а інші…

Так, 7 травня, вечірній (останній) рейс автобусу одного з цих маршрутів (у дачний бік) міг стати останнім днем життя для його водія… Як повідомив нашому виданню начальний світловодської поліції Андрій Гулий, на повороті біля ресторації «Юлас» у салоні залишалось лиш трійко чоловіків. Вони-то й накинулись на водія і, завдавши йому кілька ударів по голові, вимелись із автобуса. Принаймні так розповів про пригоду сам постраждалий, який врешті опинився у лікарні зі струсом мозку.
… Ведеться слідство, нападників шукають, додав небагатослівний головний поліціянт. Ну, а поки, зазначають маршрутники АТП, ентузіазму робити добру справу – обслуговувати вищеназвані маршрути – у них значно поменшало.

Віталій Асауленко

Від редакції. С приводу події ми зв’язалися з керівництвом садового товариства. Вони переконані, що члени садівництва не причасні до побиття водія. Начальник відділу поліції Андрій Гулий повідомив, що винуватців побиття поки що не знайдено.