Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував компанію “Нова Пошта” на 40 тисяч гривень за розповсюдження в інтернеті неправдивої інформації щодо строків доставки товарів з США в Україну

Про це повідомив голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Адміністративною колегією Київського обласного територіального відділення АМКУ прийнято рішення, згідно з яким за вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції на ТОВ “Нова Пошта Інтернешнл” накладено штраф”, – написав Олексій Хмельницький.

За даними АМКУ, Нова Пошта поширювала інформацію про терміни доставки замовлень в Україну зі складу NP Shopping у США до замовника, де зазначався конкретний строк доставки товарів, що перевищує фактичні строки доставки замовникам таких послуг.

Нагадаємо, міжнародна доставка “Нової Пошти” (Nova Poshta Shopping) – це легка доставка в Україну товарів з онлайн-магазинів США, Великобританії та Польщі за принципом форвардинга. Форвардинг від “Нової Пошти” надає можливість замовити товар без посередників і отримати повний супровід на замовлення, включаючи доставку останньої милі. Додаткові переваги нового сервісу: безкоштовний трекінг через зручні канали: особистий кабінет на сайті через мобільний додаток та email-інформування через sms і месенджер Viber.

Джерело: Today.ua