Сьогодні до Світловодська з офіційним візитом завітали представники Європейського Союзу. Вони провели інформаційний семінар. В тематичному заході взяли участь делеговані представники ЄС в Україні, представники громади, студентського корпусу та влади міста

Візит Представництва ЄС до міста Світловодська є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Її мета – пояснити важливість реалізації Угоди між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.


Спікер заходу Станіслав Корольков ознайомив учасників з пріоритетами допомоги, яку надає Україні Євросоюз. Він розповів про актуальні дострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, про можливостей для молоді. В усіх пропонованих проектах українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, в рамках тематичного заходу була презентована інформація про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

В рамках презентації було обговорено ряд проектів від Європейського Союзу, таких як: COSME, EEN (Enterprise Europe Network), Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus +, eTwinning Plus, EU Study Days тощо.

За матеріалами прес-служби міського голови