У 2018 році 41 ОСББ та ЖБК отримали 12 мільйонів гривень кредитів для впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках

Про це повідомила директор департаменту ЖКГ Ольга Довжук під час апаратної наради голови Кіровоградської ОДА вчора, 25 березня.

Серед міст області, які отримали теплі кредити - Кропивницький, Олександрія, Світловодськ, Знам'янка та смт Олександрівка.

Нагадаємо, з 2014 року діє урядова програма "теплі кредити", яка відшкодовує власникам багатоквартирних будинків витрати на заходи з енергозбереження, зокрема, встановлення металопластикових вікон в під'їздах, утеплення будинків, придбання електрозаощадливих ламп і т.і. Заходи з енергозбереження дозволяють суттєво економити та отримувати більш комфортні умови для проживання власникам багатоквартирних будинків.

Учaсть у прогрaмі дaє можливість ОСББ тa ЖБК отримувaти одночaсно відшкодувaння як з держaвного бюджету (40% тіла кредиту, а при наявності субсидіaнтів – до 70%), так і з облaсного (30%). Тобто, зaгaльна сума енергокредиту, що може бути відшкодовaнa, сягає від 85 до 90%.

Джерело: Акула