День українського добровольця є одним із найзначущіх свят сучасної України

Саме 14 березня п'ять років тому перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на тренувальний полігон Нові Петрівці під Києвом, щоб вирушити на Схід країни у складі першого добровольчого батальйону.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Сьогодні, в Міському палаці відбулися урочистості на яких вшанували світловодців, які п’ять років назад встали на захист України. В організації взяла участь громадська організація міста Світловодська, «Спілка учасників АТО», під керівництвом Олександра Скотнікова.

На світловодській сцені, для широкого загалу глядачів виступали талановиті вокалісти: Володимир Бурко, Сергій Свинарчук, Руслан Давидович, гурт «Паралель», а також святий отець протоієрей Георгій, пісні котрих були народжені війною. Олег Федотов презентував вірші своєї воєнно-поетичної збірки.

В рамках концерту, відбулася благодійна акція зі збором коштів для сімей загиблих воїнів АТО.

Міський голова Валентин Козярчук вручив сертифікати на виплату одноразової грошової допомоги приуроченої до Дня Українського Добровольця та медалі ветерана війни учасникам бойових дій та учасникам АТО.