Субота в Світловодську розпочалася з протестів індивідуальників, які перекрили виїз з міста в сторону Білецьківки

Щодо акції в соціальній мережі Facebook в групі Дістало розгорнулася дискусія. Думки різні. Декілька з них.

«Надоело мёрзнуть дома, поставили индивидуальное отопление. Следующий этап - мёрзнуть на улице. Индивидуальщики перекрыли въезд в город со стороны Крыловского Лесничества. Пожелаем им добиться результата.»

«Как определить меру «правильного» действия. Данная акция еще раз показала, что все взаимосвязано. Руководители теплопоставляющей организации тоже будут страдать от возможного снижения своих доходов. Продавленная дорога Крыловской громады является своего рода «платой» за проблемы других, только как оказалось чужих проблем не бывает. Нельзя отказать человеку в еде, тепле и безопасности. Людей лишают права на справедливое тепло и они его отстаивают.»

«Особисто від себе голови ГО "Крилівська громада" та жителів Крилівського лісництва "ДЯКУЄМО" сьогоднішнім мітингувальникам, за зруйновану дорогу через Крилівське лісництво. Відстоюючи свої права ви не тільки зруйнували дорогу, а й додали клопоту всім жителям, адже дане поселення не знаходиться на балансі жодного адміністративного округу: ні міського ні районного. Всі труднощі з якими стикається громада ми вирішуємо самою громадою, причому громада є не прибутковою організацією і близько 90% жителів громади є пенсійного віку. З свого боку хочу сказати, що своїми діями ви добилися тільки одного негативного відношення до Вас з боку мешканців громади, водії далекобійників та усіх учасників руху. А якщо ви хотіли добитися цілі то потрібно було йти і перекривати дороги біля помешкань представників влади міста, а не простих жителів.»